Grantus

PAGALBA

Prekės išsirinkimas

Kairėje puslapio pusėje esančiame meniu pasirenkama kategorija. Pasirinkus kategoriją, išsiskleidžia smulkesnės kategorijos. Vidurinėje puslapio dalyje atsiveria atitinkamos grupės prekes. Matomas prekes galima rūšiuoti pagal jos savybes ar kainą. Taip pat galima pasirinkti puslapyje matomų prekių kiekį ir rūšiavimo tipą. 

Išsirinkus prekę, galima iš karto įdėti ją į krepšelį, arba, paspaudus ant jos nuotraukos, sužinoti detalesnę informaciją ir tuomet ją įkelti į krepšelį. Taip pat čia galima pasiteirauti apie prekę, įvedant savo vardą, elektroninio pašto adresą ir klausimą.

Išsirinktų prekių kiekis ir bendra suma yra matomi krepšelyje, esančiame puslapio viršuje, dešinėje pusėje. 

Krepšelis, prekės pirkimas

Norint galutinai suformuoti krepšelį, reikia paspausti krepšelio nuorodą „Peržiūrėti“.

1.      Užsakomos prekės. Čia matomos pasirinktos prekės, pristatymo bei apmokėjimo būdai ir jų kainos. 

Tamsesniame fone matomos prekės, jų kiekiai, vieneto kaina ir vienetų suma. Norint pakeisti kiekį, reikia į laukelį "Kiekis" įvesti norimą skaičių. Norint prekę pašalinti iš krepšelio, reikia spausti tos prekės eilutės dešinėje pusėje esantį [X]. Patikslinus kiekius, nepamirškite paspausti „Perskaičiuoti“, kad matytumėte pasikeitusią sumą.

Žemiau esančioje eilutėje rodomas pristatymo būdas, kurį galima keisti trečiame krepšelio punkte. 

Paskutinėje eilutėje rodomas atsiskaitymo būdas, kuris keičiamas ketvirtame krepšelio punkte. 

2.      Kupono kodas. Jeigu tokį turite, įveskite nuolaidos kupono kodą ir jums bus automatiškai pritaikyta nuolaida.

3.      Pristatymo būdas. „Grantus“ elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes galima atsiimti dviem adresais Kaune. Atsiimte galite nemokamai. Prekė taip pat gali būti pristatyta į namus per kurjerį už atitinkamą mokestį. Prašome nurodyti tą adresą, kuriuo kurjeris Jums prekę galės įteikti darbo valandų metu darbo dienomis. Prekės pristatomos tiktai po to, kai apmokate užsakymą. 

4.      Apmokėjimo būdai. Už prekes galite atsiskaityti dviem būdais: per mokėjimai.lt sistemą (Jums nebūtina būti mokėjimai.lt sistemos nariu) arba grynaisiais. Grynaisiais galima atsiskaityti tiktai atsiimant prekes patiems. Apmokėti per mokėjimai.lt sistemą galima iš bet kurios el. bankininkystės. 

5.      Pirkėjo informacija. 

Registruotas vartotojas. Jeigu galvojate, kad mūsų parduotuvėje apsipirksite ne vieną kartą, jūsų patogumui yra sukurta registracija. Suvedus savo duomenis, jų nereikės vesti kaskart apsipirkinėjant, o užteks tik prisijungti. Taip pat su jumis bus paprasčiau kontaktuoti. 

Tie, kas nenori registruotis, gali paprasčiausiai suvesti savo duomenis ir atlikti užsakymą. Būtina nurodyti teisingą pašto kodą. 

6.      Komentaras. Čia galite pateikti savo pastabas, pvz., daugiabučio durų kodą; jei nurodote darbovietės adresa - darbovietės pavadinimą, kad kurjeris Jus lengviau rastų, ir pan. 

7.      Norint atlikti pirkimą, būtina sutikti su el. parduotuvės naudojimo taisyklėmis. 

8.      Taip pat būtina sutikti su grąžinimo politika. 

Galiausiai spaudžiama „Pirkti“. Toliau esate nukreipiamas į mokėjimai.lt sistemą, kur galite apmokėti užsakymą. 

Dėl didmeninės prekybos kainų kreiptis el. paštu pardavimai@grantus.lt arba telefonu +37060772827