Grantus

Porcelianinė lėlė, apvilkta rankų darbo drabužiais. 

Prekės kodas:
Įvertinimas:
Statusas:
DA-PL-7
Nėra įvertinimo
Teirautis
Kaina: 70.00

Šios lėlės porcelianinės, o drabužiai, kiekviena kostiumo detalė, siūta rankomis. Drabužiai tiksliai atitinka XIX a. Lietuvoje vyravusių tautinių kostiumų madas.

 

Tautinis kostiumas - tai išeiginiai kaimo žmonių drabužiai, XIX a. Lietuvoje vyravusios mados, kuriomis vienas regionas skyrėsi nuo kito.

 

Aukštaičių tautinis kostiumas buvo sudarytas iš languotų sijonų, baltų marškinių ir prijuosčių, siuvinėtų raudonais geometriniais raštais, puošnių liemenių, kurios buvo siuvamos iš prabangių medžiagų, puošiamos aukso ir sidabro spalvų detalėmis. Netekėjusios merginos pindavo kasas ir puošdavo galvas iš juostų ir kaspinų siūtomis karūnomis, auksiniais galionėliais, nuo kurių krisdavo juostos.

  Ši prekė - rankų darbo, todėl kiekvienas gaminys yra vienetinis bei unikalus ir gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduoto nuotraukoje - smulkiomis detalėmis, spalviniais akcentais. Jei kyla klausimų ar abejonių dėl konkrečios prekės išvaizdos - drąsiai klauskite mūsų arba pateikdami užsakymą pageidavimus pateikite pastabų skiltyje. 

Medžiaga: Porcelianas
Aukštis: 30 cm
Kilmės šalis: Lietuva
Vardas Pavardė *
El. paštas *
Klausimas *Saugos kodas *


Dėl didmeninės prekybos kainų kreiptis el. paštu pardavimai@grantus.lt arba telefonu +37060772827