Grantus

„Grantus”– nuo 2006 m. sėkmingai veikianti įmonė, teikianti reklamos, renginių ir švenčių dekoravimo paslaugas bei parduodanti išskirtinius, vienetinius suvenyrus Kaune bei internetu visoje Lietuvoje.

Teikdami reklamos paslaugas, savo originaliomis idėjomis ir lanksčiu bendradarbiavimu esame užsitarnavę verslo partnerių lūkesčius pateisinantį vardą bei pasitikėjimą. Turime patirties, dirbdami su skirtingų sektorių įmonėmis, todėl darbai labai kūrybingi ir įvairūs. Priimame reklamos verslo iššūkius ir siekiame, kad neapibrėžtos vizijos pavirstų į partneriams naudingus sandorius.

Teikdami renginių ir švenčių (scenografijos) dekoravimo paslaugas, siekiame tobulybės. „Grantus“ organizatorių komanda įsiklauso į Jūsų norus. Jos tikslas – skirti didžiausią dėmesį nors ir mažiausioms detalėms ir padėti nudirbti kartais tikrai malonius, o dažnai ir varginančius darbus profesionaliai, kad Jums beliktų prisiminti puikiai pavykusios,  įsimintinos ir ryškios šventės akimirkas.

Kviesdami įsigyti išskirtinių suvenyrų, suteikiame Jums laisvę rinktis iš gausybės unikalių prekių! Tad esame tikri, kad rasite tinkamų suvenyrų ne tik šeimos nariams, draugams, kolegoms, bet ir sau patrauklių bei širdžiai mielų daiktelių. Aplankykite mus vienoje iš jaukių parduotuvių arba išsirinkite suvenyrų virtualiame kataloge ir užsisakykite juos internetu.

Užsienio partneriai ir pasauliniai prekės ženklai

Esame pirmieji ir vieninteliai atstovai Pabaltijo šalyse, reprezentuojantys Vokietijos kompaniją Nostalgic-Art Merchandising GmbH, kuri orientuojasi į nostalgiją keliančius suvenyrus, glaudžiai susijusius su visame pasaulyje puikiai atpažįstamais prekių ženklais.

Taip pat sėkmingai bendradarbiaujame su kita Vokietijos kompanija Reinart Faelens Kunstgewerbe GmbH, kuri Jus džiugina ir maloniai stebina nuostabiomis ir elegantiškomis lėlėmis, lėlių vežimėliais bei motociklų modeliais.

Mažuosius savo draugus ir jų tėvelius visada pradžiuginame Švedų kompanijos „Bukowski Desing AB“ minkštais žaislais. „Bukowski Desing AB“ populiarumą lėmė originali ir realistiška žaislų išvaizda bei išskirtinis dėmesys patogiai meškučių ir naujų jų draugų: triušiukų, šuniukų, kačiukų bei kitų gyvūnėlių priežiūrai.

Rafinuota ir elegantiška Prancūzijos kompanija „Mathilde M.“ pristato puikią aksesuarų kolekciją vonios kambariui ir namams. tai aksesuarų, namų kvapų, muilų linija, kurių dizainas įkvėptas Prancūzijos provincijos gyvenimo stiliaus.

<meta name="verify-paysera" content="f4a29783bd0c1e3fa14c4aee41bba44d">

Dėl didmeninės prekybos kainų kreiptis el. paštu pardavimai@grantus.lt arba telefonu +37060772827