Grantus

Ar prisimenate savo svajonių žaislą, kurio nesinorėjo paleisti iš rankų? Gal jis turėjo vardą ir buvo lyg šeimos narys? Vaikystę prisiminti lengva, kai jums šypsosi neįprastas ir išraiškingas „Bukowsk Desing AB“ meškutis.

Mielų žaislinių draugų istorija prasidėjo 1990 metais Švedijoje. Tuo metu į neužpildytą meškučių gamybos rinką, kurioje egzistavo reti ir labai brangūs egzemplioriai, atėjo Barbara Bukowski. Pradžioje pliušinius medaus mėgėjus kūrusi ir siuvusi savo dviem sūnums, meškučių „mama“ pristatė juos plačiajai auditorijai. Tai buvo metas, kai Skandinavijoje gimė nauja tradicija, kuri vystosi iki šiol.

BUkowski

Bukowski – patikimi ir mieli draugai

Bukowski“ populiarumą lėmė originali ir realistiška žaislų išvaizda bei išskirtinis dėmesys patogiai meškučių ir naujų jų draugų: triušiukų, šuniukų, kačiukų bei kitų gyvūnėlių priežiūrai.

Norint užkirsti kelią mikrobų dauginimuisi, gražiausias vaikystės dienas primenantys „Bukowski“ žaislai gaminami iš sintetinių medžiagų, o tai sumažina alergijos riziką bei palengvina jų skalbimą. Meškučiai ir jų draugai nori jus gerai matyti, todėl jų akys tvirtai ir saugiai pritvirtinamos iš vidinės pusės. Visus žaislus galima skalbti 30ºC vandenyje, o po skalbimo jie greitai išdžiūsta.

Barbara Bukowski nuolat stengiasi, kad stabtelėję prie parduotuvės vitrinos, rastumėte ką nors naujo. Liūdna, tačiau kai kurių senų gaminių tenka atsisakyti. Mes visi žinome, kaip sunku išsiskirti su mielais draugais, bet tuo pačiu suteikiame jums galimybę rasti kitą mielą minkštą draugą. Su savo charakteriu, įpročiais ir charizma.

Grįžti atgal

Dėl didmeninės prekybos kainų kreiptis el. paštu pardavimai@grantus.lt arba telefonu +37060772827